За підтримки Німеччини в Харкові реалізували десять соціальних проектів
15 листопада 2017 11:41 Міжнародне співробітництво
За підтримки Німеччини в Харкові реалізували десять соціальних проектів Десять соціально значущих проектів реалізували в Харкові з 2013 року за підтримки німецької федеральної компанії GIZ.

Про це сьогодні, 15 листопада, перед Форумом ініціатив інфраструктурної програми для України «Створюємо майбутнє разом» повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. У форумі, організованому компанією GIZ, беруть участь 80 партнерів, з якими німецька сторона реалізує спільні проекти в Україні.

Як повідомила Світлана Горбунова-Рубан, результатом співпраці міської влади та GIZ стало відкриття модульного містечка для тимчасово переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, яке за три роки прийняло вже більше тисячі людей, що отримали там соціальну, психологічну та іншу допомогу. У серпні цього року на Салтівському шосе, 246-а був відкритий соціальний центр «Сім'я», де надаються консультації психолога, соціолога і юриста, проводяться сімейні тренінги, працює дитяча кімната з денним перебуванням та комп'ютерні курси для дітей та людей похилого віку. Вчора на вул. Валентинівській, 23-г був відкритий перший в Україні соціальний готель, розрахований на 50 осіб, де можуть зупинятися люди, які потрапили у складні життєві обставини і залишилися без житла, а також внутрішньо переміщені особи.

«Також ми відремонтували три школи і зараз працюємо в двох школах з інклюзивною програмою. За ці роки ми отримали не тільки матеріальну допомогу, а й нову життєву філософію, яка вчить людей жити разом у труднощах, з новими підходами до життя, новими традиціями, з тим, що вимагає нових знань. Я дякую вам за те, що ви стали для нас надійними партнерами. Передаю вам слова подяки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса, який високо оцінює цю роботу. Головне, щоб незабаром у нас було тільки мирне співробітництво, націлене на відновлення нашої країни», - сказала віце-мер.

Директор GIZ-Україна Сабіне Мюллер повідомила, що програма співпраці працюватиме до 2019 року.

«Були відремонтовані дитячі садки, лікарні. Понад десять тисяч студентів отримали кращі умови для свого навчання. Ми не тільки підтримуємо різні проекти, але й вчимо людей. Так, була надана підтримка в навчанні ста співробітникам закладів охорони здоров'я. Наші досягнення були б неможливими без підтримки громади, Харківської міської ради, обласної влади, і ми продовжимо нашу роботу, націлену на поліпшення умов життя людей», - сказала Сабіне Мюллер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини