Вольєри в притулку для тварин регулярно дезінфікують
23 липня 2012 14:14
Вольєри в притулку для тварин регулярно дезінфікують Вольєри в Міському центрі утримання тварин проходять регулярну дезінфекцію противірусними препаратами.
 
Про це сьогодні, 23 липня, повідомила директор притулку Юлія Шаповалова.

Вона зазначила, що цю процедуру в приміщеннях для тварин проводять кожні три дні, а також кожного разу після того, як собака переїжджає або до нових господарів, або в інший вольєр.

«Препарат для обробки вольєрів ми купуємо у фірм, з якими ми співпрацюємо при купівлі ветеринарних засобів для наших вихованців. Вони противірусні та абсолютно нешкідливі для тварин. Ми дбаємо про вихованців, а також дуже піклуємося про те, щоб люди, забравши тварину додому, привезли її абсолютно здоровою», - підкреслила Юлія Шаповалова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини