Водопостачання на Салтівці буде відновлено до кінця дня
06 жовтня 2017 14:55 ЖКГ
Водопостачання на Салтівці буде відновлено до кінця дня КП «Харківводоканал» повністю відновить водопостачання низки житлових будинків Салтівського житлового масиву до кінця дня.

Про це повідомив сьогодні, 6 жовтня, під час виїзду на місце проведення аварійних ремонтних робіт заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства - директор Комплексу «Харьківводопостачання» Владлен Волков.

За його словам, о 7:30 до диспетчерської служби КП «Харківводоканал» надійшла інформація про те, що виник порив на водоводі диаметром 1000 мм по вул. Гвардійців Широнінців, 21-а.

«Ця інформація відразу ж була передана аварійним службам Московського району, які оперативно приступили до локалізації пошкодження. В ході ремонтних робіт на 1,5 години було зупинено насосну станцію №27, що забезпечує водопостачанням частину Салтівського житлового масиву. Технологічно без води все ще залишається частина 605-го мікрорайону - це близько 25 житлових будинків», - зазначив Владлен Волков.

За його словами, у зв'язку з тим, що цьому трубопроводу понад 40 років і він технічно зношений, то буде проведений його аварійно-капітальний ремонт. Ремонтні роботи по вул. Гвардійців Широнінців, 21-а будуть завершені до 8:00 7 жовтня.

Владлен Волков зазначив, що сьогодні в Харкові знос водопровідних мереж становить близько 70%. Цього року комунальники замінили близько 17 км технічно зношених водопровідних мереж, до кінця року планують замінити ще 5 км.

Друкувати
Останні новини