Вчені з п'яти країн світу обговорять у Харкові розвиток інтелектуальних видів спорту
05 грудня 2013 10:15
Вчені з п'яти країн світу обговорять у Харкові розвиток інтелектуальних видів спорту XIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура, спорт і здоров'я» відкриється сьогодні, 5 грудня, в Харківській державній академії фізичної культури.

Мета заходу - визначити перспективу інноваційного розвитку сфери фізичної культури і спорту, розвинути в регіоні нові форми олімпійського, спортивного руху та інтелектуальні види спорту, а також удосконалити науково-методичний супровід при підготовці харківських олімпійців.

Як повідомили організатори, конференція є найбільш значущою подією року у світі спортивної науки. У ній візьмуть участь науковці з п'яти країн ближнього зарубіжжя, які обговорять можливість проведення наступного року в Харкові масштабних міжнародних змагань з інтелектуальних видів спорту, серед яких - етап світового Гран-прі FIDE, перші Всеукраїнські інтелектуальні ігри і перший фестиваль інтелектуальних ігор школярів «Інтіліада-2014».

Конференція проходить до 6 грудня. У день закриття о 13:00 в рамках конференції почнеться майстер-клас - ділова гра «Організаційні аспекти проведення фестивалю інтелектуальних ігор».

Відвідати захід можна за адресою: вул. Клочківська, 99 (ХДАФК: ауд. 321 і 228).

Конференція проходить за підтримки Харківської міської ради та Харківської обласної державної адміністрації.

Довідка. Міжнародна шахова федерація (FIDE) - міжнародна спортивна організація, що об'єднує національні шахові федерації. Займається популяризацією шахів, організацією різноманітних міжнародних змагань, у тому числі чемпіонатів світу. Заснована 20 липня 1924 року в Парижі.
Друкувати
Останні новини