В університеті імені Каразіна відкриють сонячну електростанцію
10 грудня 2012 09:33
В університеті імені Каразіна відкриють сонячну електростанцію Запуск першої черги сонячної електростанції, установленої на даху Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, відбудеться 11 грудня під час засідання міжнародної інвестиційної групи з альтернативної енергетики.

Зустріч європейських інвестиційних компаній, які планують почати свій бізнес у галузі відновлюваної енергетики на Харківщині, проводить Центр міжнародної співпраці ХНУ. У заході візьме участь депутат Європейського Парламенту Анна Лаперуз, яка є відомим лобістом нової енергетичної політики країн Східного Партнерства, та почесний консул ФРН у Харкові Тетяна Гавриш.

Мета робочої групи - презентувати й обговорити шляхи реалізації інвестиційних проектів в альтернативній енергетиці в Харкові та області.

Засідання почнеться о 10:00 11 грудня в північному корпусі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (пл. Свободи, 6) в ауд. 6-80 - конференц-зал Центру енергоефективності та альтернативної енергетики.
Друкувати
Останні новини