В університеті імені Каразіна відкрився міжнародний центр нового покоління
20 грудня 2013 12:27
В університеті імені Каразіна відкрився міжнародний центр нового покоління Презентація міжнародного центру нового покоління - Регіонального центру міжнародних проектів і програм - відбулася сьогодні, 20 грудня, у Харківському національному університеті ім. Каразіна.

Головним завданням нового центру є сприяння міжнародному і міжрегіональному співробітництву Харківської області у сфері міжнародних проектів і програм, він стане сполучною ланкою між територіальними громадами області, вченими харківського університету та міжнародними фондами та програмами, що працюють у сфері міжнародної технічної допомоги. У центрі будуть об'єднані зусилля вчених і представників місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування для розробки нових проектів, впровадження в громадах сучасних технологій, спільного пошуку фінансування для реалізацій партнерських проектів.

Відвідувачі Регіонального центру міжнародних проектів і програм зможуть отримати вичерпну інформацію з розробки проектних пропозицій, оформити відповідні заявки на отримання грантів, знайти потенційних партнерів і донорські організації. Крім того, співробітники центру активно займуться розробкою проектних заявок для сприяння розвитку територіальних громад Харківської області, використовуючи інтелектуальний і науковий потенціал вишу.

Як зазначив ректор ХНУ ім. Каразіна Віль Бакіров, не завжди охочі отримати допомогу міжнародних фондів у реалізації тих чи інших проектів мають час і досвід правильно цю допомогу попросити. «Найчастіше оформити участь у програмі складніше, ніж цю участь реалізувати. Тому ми і пропонуємо використовувати наші інформаційні та консультаційні ресурси, щоб допомагати відшукувати партнерів, допомагати з'єднувати попит і пропозицію на ринку міжнародної технічної допомоги», - зазначив Віль Бакіров.

Заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан підкреслила, що міська влада, яка має величезний досвід в роботі з соціальними проектами, також готова надати центру будь-яку допомогу.

«На сьогоднішній день нам потрібен подібний центр, оскільки Харків і область відрізняються високою діловою активністю людей, які хотіли б розвивати бізнес, будь-який напрямок громадської діяльності або отримувати нові знання. Договір підписали серйозні виші, які своїми кадрами, досвідом обов'язково поліпшать ці відносини. Тому створення центру - це на благо Харківського регіону», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Зараз в університеті проходить експертний круглий стіл «Програма розвитку міжнародного співробітництва та залучення інвестицій до 2016 року», на якому обговорюється стратегія залучень міжнародної технічної допомоги для розвитку регіону.
Друкувати
Останні новини