В Основ'янському та Новобаварському районах до зими готові близько 30% будинків
12 червня 2017 19:37 ЖКГ
В Основ'янському та Новобаварському районах до зими готові близько 30% будинків Виїзні наради з підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 опалювального року пройшли сьогодні, 12 червня, в адміністраціях Основ'янського і Новобаварського районів.

Як повідомив заступник начальника управління контролю забезпечення житлового фонду КП «Жилкомсервіс» Олексій Воронін, в Основ'янському районі з 1148 житлових будинків до наступного опалювального сезону комплексно готові 344, що становить 30%. Зокрема, комунальні служби ремонтують внутрішньобудинкові мережі, особлива увага приділяється проблемним ділянкам мереж.

У Новобаварському районі з 1182 житлових будинків до опалювального сезону комплексно підготовлено 326, що становить 28%.

На нарадах також зазначалося, що цього року планується відремонтувати 33 м'які та 76 шиферних покрівель в Основ'янському районі й 46 м'яких і 134 шиферні - у Новобаварському. Крім того, окремо буде вивчено питання старих будинків з пічним опаленням, щоб мінімізувати пожежні ризики і знайти альтернативу для людей, які користуються електричними обігрівачами. Також на контроль взято всі будинки, де необхідно попередити підтоплення. Фахівці вивчають, як знизити ризики затоплення підвалів і де потрібно відремонтувати водостічні труби. Також комунальні служби готуватимуть до зими під'їзди - будуть склити вікна, ремонтувати входи, вимощення тощо.

За інформацією керівників усіх комунальних служб, підприємств та установ Основ'янського й Новобаварського районів, в школах, дитсадках, лікарнях і клубах за місцем проживання підготовка до зими йде за графіком.

Дорожні служби також готуються до зими - ремонтують техніку, деякі комунальні підприємства планують закупити нове обладнання. У місті готують запас піску та солі для посипання доріг взимку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини