На прибудинкових територіях в Орджонікідзевському районі самовільно будують об'єкти комерційного призначення.
Серед них і гаражі у дворі будинку по вул. 2-гої П'ятирічки, 19. Мешканці будинку неодноразово зверталися в правоохоронні органи, але, за їхніми словами, на всі скарги отримували тільки відписки, а не конкретні рішення проблеми. Мешканці стверджують, що на місці гаражів раніше був фруктовий сад, який вирубали, а тепер місце перетворилося на звалище будівельного сміття та місцем збору наркоманів. При цьому мешканці, у яких є авто, вже багато років користуються гаражами, які розташовані далі, на пустирі, щоб не засмічувати двір.
Як повідомив сьогодні, 18 серпня, директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, у цьому дворі побудовано більше 20 гаражів, і вони вже довгий час не використовуються. За його словами, самовільно зайнявся будівництвом гаражів і низки інших комерційних об'єктів в районі, з метою подальшого перепродажу, Руслан Гуляєв.
«Проекту будівництва не було, все узаконювалося у самовільному порядку, і ніяких дозвільних документів від міської ради в повному обсязі не видавалося. На цій ділянці не платиться земельний податок, не ведеться прибирання, під час будівництва вирубали фруктовий сад теж самовільно. Так працюють за тіньовими схемами, при яких йде самовільне будівництво, а потім за рішенням суду узаконюється і перепродується », - повідомив Роман Нехорошков.
За його словами, щоб вирішити цю проблему, міська рада передасть відповідні документи до суду для анулювання будівництва. Так само будуть вирішувати питання з іншими самовільно встановленими в міських дворах об'єктами комерційного призначення.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум








