В арці будинку на вулиці Римарській діти намалювали величезну картину
26 серпня 2015 15:37 Суспільство
В арці будинку на вулиці Римарській діти намалювали величезну картину Колективна картина «Комета літа» з'явилася сьогодні, 26 серпня, в арці на вул. Римарській, 17.

Її намалювали харківські діти, а також діти із сімей переселенців з Донбасу. Керував процесом молодий харківський художник Роман Мінін. Він розповів, що вже працював із дітьми у стилі стріт-арт на вулицях Львова, і тепер прийшла черга рідного міста. Для картини вибрали невелику арку, щоб дітям було зручно малювати.

«Одні діти фарбують вироби, які ми потім клеїмо на стіни, інші малюють. Що стосується теми малюнків, то, звичайно ж, ми робимо портал в інший вимір! Йде людина вулицею, побачить це незвичайне місце, зайде, стане на зірки, вгорі і з боків теж побачить зірки і, як мінімум, захоче сфотографуватися. А як максимум, задумається: «Яке швидкоплинне життя! Пролітає швидко, як комета цього літа! Треба поспішати робити добрі справи!». Ось на що я сподіваюся! Саме такі почуття повинні виникати у позитивно налаштованих людей, які тут проходитимуть», - зазначив художник.

Як повідомила одна з координаторів проекту Наталія Буленко, у колективній творчості вже взяли участь понад 20 дітей.

«Природно, що діти, які отримали морально-психологічні травми в зоні військового конфлікту, потребують певної соціальної реабілітації. Ми їм надали можливість виплеснути свої емоції в художньому вираженні. Не всі, звичайно, відгукнулися, але багато хто із задоволенням малював, навіть разом з батьками», - зазначила Наталія Буленко.

Організатори проекту розраховують, що повністю картина буде готова до сьогоднішнього вечора.

Захід пройшов у рамках проекту «Молодь. Енергія. Дія», організованого Товариством Червоного Хреста України спільно з Датським Червоним Хрестом. Мета проекту - адаптація та інтеграція молоді, яка приїхала з Донецької та Луганської областей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини