У районах міста вшановують ветеранів-інтернаціоналістів
13 лютого 2015 12:28 Суспільство
У районах міста вшановують ветеранів-інтернаціоналістів Пам'ятні заходи до 26-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану проходять в районах міста Харкова.

Зокрема, 12 лютого в Орджонікідзевському районі на міському кладовищі №14 відбулася панахида за загиблими воїнами-інтернаціоналістами. Вшанувати пам'ять воїнів-афганців прийшли заступник голови адміністрації Олена Великанова, члени районної та міської спілки ветеранів Афганістану. Панахиду провів священик храму Священномученика Олександра протоієрей Михайло. На могили загиблих воїнів-інтернаціоналістів учасники зустрічі поклали квіти.

«Ми вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, ми поважаємо і пишаємося тими, хто, незважаючи на пережиті фізичні і психологічні випробування, продовжує трудитися на благо району, міста, країни», - зазначила заступник голови райадміністрації. Вона побажала всім миру і спокою, благополуччя в родинах і віри в свої сили.

Також 12 лютого урочистий захід, присвячений 26-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, пройшов в Харківському музеї-діорамі воїнів-інтернаціоналістів. Зустріч була організована Спілкою ветеранів Афганістану Московського та Червонозаводського районів за підтримки районних адміністрацій.

Воїнів-афганців прийшли привітати голова Харківської міської спілки ветеранів Афганістану Віктор Коваленко, представники районних адміністрацій.

Також привітати «афганців» з 26-ю річницею виведення військ з Афганістану прийшов начальник штабу 92-ї Чугуївської окремої механізованої бригади полковник Збройних Сил України Владислав Клочков, який вручив воїнам-афганцям, учасникам АТО Юрію Чмирьову і Леоніду Башкатову пам'ятні медалі «Обов'язок виконаний з честю». Зі свого боку ветерани війни в Афганістані міста Харкова передали для військовослужбовців 92-ї бригади сучасні медичні аптечки.

Вечір пам'яті супроводжувався відеохронікою, слайдами афганських подій, а також музичними номерами, підготовленими викладачами та вихованцями дитячої музичної школи ім. Моцарта №15.

Пам'ять усіх загиблих в Афганістані, в локальних війнах і в зоні проведення антитерористичної операції учасники зустрічі вшанували хвилиною мовчання.

Друкувати
Останні новини