У парку Горького відкрили сезон сальси
22 квітня 2013 11:28
У парку Горького відкрили сезон сальси Оpen-air вечірка «BIG Salsa Boom», що ознаменувала відкриття сальса-сезону в Харкові, пройшла 20 квітня в Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького.

Захід зібрав у парку шанувальників сальси, бачати, реггетона, зуку та кізомба. На центральному майданчику перед колесом огляду пройшли майстер-класи від представників кращих шкіл сальси Харкова і Бєлгорода - «ArmenyCasa», «ЛЄ Шкробтак», «Salsa Club Kharkov».

Також у цей день відвідувачів парку розважали майстри капоейри, колектив барабанщиків «Show Brazil» та учасники школи самби «Natureza». Спеціальним гостем вечірки став DJ Alegre.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини