У парку Горького пройде традиційний спортивний ярмарок
08 серпня 2017 13:52 Спорт
У парку Горького пройде традиційний спортивний ярмарок Четвертий спортивний ярмарок пройде в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького 9 вересня.

Про це сьогодні, 8 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив заступник міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

За його словами, мета спортивного ярмарку - популяризація серед харків'ян фізичної культури і спорту. В рамках заходу будуть представлені всі види спорту, які розвинені в Харкові, в тому числі олімпійські. Також в парку Горького будуть встановлені тренажери, де можна буде перевірити свою фізичну підготовку. Всі гості парку, як дорослі, так і діти, зможуть взяти участь у спортивних майстер-класах і навіть приміряти кімоно і спробувати свої сили на татамі.

«Торік спортивний ярмарок зібрав в парку Горького понад 150 тис. харків'ян. Цього року ми хочемо вивести цей захід ще на більш високий рівень. Ми запрошуємо всіх жителів міста відвідати ярмарок. Плануємо також запросити чемпіонів з різних видів спорту як Харкова і України, так і чемпіонів світу», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Організатор спортивного ярмарку - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту.

Також у Харкові 17 вересня пройде ще один масштабний спортивний захід - осінній Велодень, в якому візьмуть участь понад 10 тис. харків'ян. За словами віце-мера, кожен раз це традиційний для міста захід відрізняється креативністю - цього року на гостей та учасників також чекають сюрпризи.

Нагадаємо, 20 травня в Харкові пройшов 12-й Велодень під гаслом «Рулиш ти!». Перед стартом велогонки на площі Свободи близько 4 тисяч велосипедистів вишикувалися і сформували фразу «Я ♥ Харків». Торік на Велодні велосипедисти створили Дзеркальний струмінь, встановивши рекорд України, а два роки тому - фігуру велосипеда.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини