У парку Горького поліція проведе великий захід для дітей
28 травня 2021 17:21 Суспільство
У парку Горького поліція проведе великий захід для дітей Захід, присвячений Дню захисту дітей, проведуть 1 червня правоохоронці у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Про це сьогодні, 28 травня, на нараді у Харківській міській раді повідомив інспектор відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції України в Харківській області Костянтин Зайцев.

За його словами, планується провести парад і встановити новий рекорд України. У параді візьмуть участь діти з дитбудинків, шкіл, діти захисників України і поліцейських, вихованці творчих колективи міста, які пройдуть від центрального входу в парк до головної сцени біля колеса огляду. В руках у дітей будуть малюнки на тему «Захисти дитину! Захисти Україну!», які вони піднімуть в небо в формі карти України.

Після фіксації рекорду України у парку працюватимуть локації різних підрозділів Національної поліції. Зокрема, представники підрозділу особливого призначення продемонструють автотранспорт і прийоми самооборони, патрульні поліцейські проведуть майстер-клас «10 правил безпечної поведінки», кінологи покажуть, як собаки затримуть злочинців, вибухотехніки розкажуть дітям про небезпечні предмети і правила поведінки при їх виявленні. Також для дітей пройдуть конкурси з подарунками, працюватиме локація конкурсу малюнка і аквагриму.

Початок заходу - орієнтовно об 11:00.

Зазначимо, що сьогодні у міській раді відбулася нарада до Дня захисту дітей на тему: «Взаємодія виконавчих органів Харківської міської ради та структур, до компетенції яких входить робота з дітьми, у місті Харкові».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини