Торік у Харкові знайшли нові сім'ї понад 200 дітей
28 травня 2021 16:50 Місто
Торік у Харкові знайшли нові сім'ї понад 200 дітей Нарада «Взаємодія виконавчих органів Харківської міської ради і структур, до компетенції яких входить робота з дітьми» пройшла сьогодні, 28 травня, у Харківській міській раді.

Захід пройшов під головуванням заступника Харківського міського голови Світлани Горбунової-Рубан. Вона зазначила, що перед структурними підрозділами міської влади стоїть завдання забезпечити безпеку дітей, комфортні умови для їх життя, виховання і розвитку.

«Ми з вами працюємо, щоб наші діти росли в любові і хотіли жити в нашому місті. Наш обов'язок - робити все для благополуччя дітей, адже немає більш незахищених людей, ніж діти», - підкреслила віцемер.

Як повідомив директор Департаменту служб у справах дітей Олександр Малько, в місті постійно оновлюється і розширюється спектр послуг для дітей і сімей з дітьми, працює Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Харківської міської ради і Координаційні ради з питань соціального захисту дітей, запобігання та протидії жорстокому поводженню з дітьми при 9-ти районних адміністраціях. Частиною рад є робочі групи, які оперативно реагують на повідомлення про жорстоке поводження з дітьми або виховання їх у неналежних умовах. 

«Завдяки небайдужій позиції громадян можливе раннє виявлення чинників, які негативно впливають на життя дитини, і своєчасне втручання в ситуацію для захисту її інтересів. Сьогоднішні проблеми ставлять перед нами нові завдання і вимагають сучасних рішень. І найголовніше завдання в нашому житті - любити дітей, адже це найкраща інвестиція в майбутнє», - підкреслив Олександр Малько.

За його словами, в 2020 році в Харкові знайшли свої нові родини 211 дітей, а за п'ять місяців цього року до сімейних форм виховання було влаштовано 56 дітей.

Зазначимо, що нарада «Взаємодія виконавчих органів Харківської міської ради і структур, до компетенції яких входить робота з дітьми, в місті Харкові» був присвячений Міжнародному дню захисту дітей. У ній взяли участь представники профільних підрозділів міської ради, ювенальної превенції Національної поліції, Центру соціальних служб «Довіра». Учасники заходу обговорили систему забезпечення захисту прав дітей, взаємодію навчальних закладів, надання медичної допомоги дітям, співпрацю центру «Довіра» з міською владою.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини