У парку Артема відсвяткували День захисту дітей
28 травня 2013 13:45
У парку Артема відсвяткували День захисту дітей Заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, пройшли сьогодні, 28 травня, у Парку культури та відпочинку ім. Артема.

У святі взяли участь народні депутати України Ірина Горіна та Анатолій Денисенко, представники Адміністрації Комінтернівського району, громадськість міста.

«День захисту дітей - це свято відповідальності, тому що немає нічого дорожчого за дітей. Вони - наше майбутнє і майбутнє нашої країни. Від того, наскільки вони будуть здоровими, сильними і щасливими, залежить дуже багато, тому ми повинні віддавати їм всю свою любов і турботу», - зазначила у вітальному слові Ірина Горіна.

У свою чергу з наступаючим святом і відкриттям оздоровчих таборів школярів привітав Анатолій Денисенко. «Шкільний табір - самий вражаючий час, коли ти частіше зустрічаєшся зі своїми друзями, граєш і просто відпочиваєш. Я хочу, щоб діти були щасливими не тільки в цей день, а й завжди, а для цього ми повинні любити дітей і робити все можливе, щоб вони могли реалізувати себе в майбутньому», - повідомив Анатолій Денисенко.

За словами організаторів, у парку зібралося близько 1 тис. дітей з 15 пришкільних оздоровчих таборів Комінтернівського району. Кращі шкільні колективи району представили на святі пісенні і танцювальні номери. Крім того, у парку провели спортивну естафету і створили майданчик для малювання, а бібліотеки району організували пізнавальні конкурси серед малюків, переможці яких отримали у подарунок книги. З ініціативи депутатів дітей пригощали морозивом і прохолодними напоями. Всі атракціони у парку працювали безкоштовно.

Друкувати
Останні новини