У нематчеві дні вхід у фан-зону буде платним
29 травня 2012 12:55
У нематчеві дні вхід у фан-зону буде платним У нематчеві дні вхід в офіційну фан-зону Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Харкові буде платним.

Про це сьогодні, 29 травня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив режисер офіційної фан-зони в Харкові Олег Катков.

Він зазначив, що плата за вхід буде символічною. «Це не наша примха. Плату за вхід бере оператор фан-зони, і він має на це право. Оскільки у фан-зоні виступатимуть дорогі артисти», - зазначив Олег Катков.

Зазначимо, що акредитовані журналісти, які працюватимуть у медіа-центрі фан-зони, зможуть перебувати на майданчику безкоштовно і в нематчеві дні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини