У місті пройшов Фестиваль сучасних знань
12 жовтня 2020 09:00 Суспільство
У місті пройшов Фестиваль сучасних знань Фестиваль сучасних знань пройшов 9 жовтня в інноваційному парку «Unit.City Kharkiv».

Захід проводився для активної молоді міста Харкова з метою розвитку в них навичок 21 століття. Учасники фестивалю  дізналися про складові навички креативного мислення, методики та практики його розвитку. Зокрема, дизайнер, візуалізатор в області архітектури і автор курсів 3D-моделювання Артем Купріяненко виступив з темою «Про креативність від практика індустрії», а креативний директор агенції «Старик» Євген Савенко та співзасновник «Rozum Store» Владислав Бондаренко розповіли «Як видавити з себе креатив: креативні підходи до розв’язання питань». 

«Креативне мислення - затребувана навичка на ринку праці у 2020 році. Працедавець цінує та шукає співробітників, які мислять оригінально та нестандартно, критично підходять до вирішення проблем та вміють виходити за стандартні межі», - зазначили організатори. 

Захід проведений управлінням у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради у співпраці з Громадською організацією «Кластер неформальної освіти», яка аналізує світові тренди з розвитку особистості, попит знань та навичок на місцевому ринку праці та інтегрує це в освітні проєкти партнерів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини