В городе прошел Фестиваль современных знаний
12 октября 2020 09:00 Общество
В городе прошел Фестиваль современных знаний Фестиваль современных знаний состоялся 9 октября в инновационном парке «Unit.City Kharkiv».

Мероприятие проводилось для активной молодежи города Харькова с целью развития у них навыков 21 века. Участники фестиваля узнали о составляющих навыка креативного мышления, методиках и практиках его развития. В частности, дизайнер, визуализатор в области архитектуры и автор курсов 3D-моделирования Артем Куприяненко выступил с темой «О креативности от практика индустрии», а креативный директор агентства «Старик» Евгений Савенко и соучредитель «Rozum Store» Владислав Бондаренко рассказали «Как выдавить из себя креатив: креативные подходы к решению вопросов».

«Креативное мышление - востребованный навык на рынке труда в 2020 году. Работодатель ценит и ищет сотрудников, которые мыслят оригинально и нестандартно, критически подходят к решению проблем и умеют выходить за стандартные границы», - отметили организаторы.

Мероприятие проведено управлением по делам семьи и молодежи Харьковского городского совета совместно с общественной организацией «Кластер неформального образования», которая анализирует мировые тренды по развитию личности, спрос знаний и навыков на местном рынке труда и интегрирует это в образовательные проекты партнеров.

9 листопада у Unit.City Kharkiv відбудеться Фестиваль сучасних знань.

Захід проводиться для активної молоді міста Харкова з метою розвитку в них навичок 21 століття.

Програма заходу передбачає виступи від провідних практиків Харкова у сфері креативних індустрій. Під час заходу учасники дізнаються про складові навички креативного мислення, методики та практики її розвитку, щоб формувати себе як висококласного спеціаліста.

Креативне мислення - затребувана навичка на ринку праці у 2020 році.

Працедавець цінує та шукає співробітників, які мислять оригінально та нестандартно, критично підходять до вирішення проблем та вміють виходити за стандартні межі.

Захід проводиться Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім‘ї, молоді та спорту Харківської міської ради у співпраці з Громадською організацією «Кластер неформальної освіти».


Довідка. «Кластер неформальної освіти» - це платформа розвитку неформальної освіти, яка аналізує світові тренди з розвитку особистості, попит знань та навичок на місцевому ринку праці та інтегрує це у освітні проєкти партнерів.

 

Програма заходу (для учасників за попередньою реєстрацією):

16:00 - реєстрація учасників

16:30-18:00 - Про креативність від практика індустрії
Спікер: Артем Купріяненко (дизайнер, візуалізатор в області архітектури, організатор творчих проєктів і автор курсів 3D моделювання)

18:30-20:00 - Як видавити з себе креатив: креативні підходи до розв’язання питань

Спікери: Євген Савенко (креативний директор креативної агенції «Старик» та Владислав Бондаренко (співзасновник Rozum Store)

 

Подписывайтесь на Telegram-канал официального сайта Харьковского горсовета.

Печатать
Последние новости
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes