У місті пройде навчальна лекція з впровадження громадського бюджету
19 лютого 2018 16:54 Суспільство
У місті пройде навчальна лекція з впровадження громадського бюджету Навчальна лекція з впровадження міської цільової програми «Громадський бюджет (Бюджет участі) Харкова» відбудеться 22 лютого для громадськості міста.

Під час лекції представники Харківської міської ради спільно з представниками Молодіжної ради при Харківському міському голові докладно розкажуть про реалізацію програми і дадуть відповідь на питання учасників.

Зустріч відбудеться в хабі соціальної активності «Студія 42» за адресою: пл. Конституції, 1 (Палац Праці, 7-й під'їзд, 2 поверх). Початок - о 14:30.

Для участі в заході необхідно заповнити форму, перейшовши за посиланням, або відправити листа на адресу електронної пошти: portal.kharkiv@gmail.com, у якому вказати прізвище, ім'я, по батькові, назву організації та контактний номер телефону. 

Нагадаємо, що 13 лютого у місті презентували сайт та додаток міських ініціатив «Портал харків'янина». Саме через нові сервіси буде реалізований проект «Громадський бюджет». Харків'яни зможуть пропонувати свої ініціативи, щоб зробити життя у місті комфортнішим і кращим. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів інших користувачів сайту, будуть реалізовані за кошти міського бюджету. Всього на реалізацію суспільного бюджету виділено 50 млн грн. Адреса сайту - http://portal.city.kharkov.ua. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини