У місті продовжують встановлювати будинкові лічильники води
04 листопада 2020 17:15 ЖКГ
У місті продовжують встановлювати будинкові лічильники води Понад 500 будинкових приладів обліку холодної води встановили фахівці КП «Харківводоканал» у будинках комунальної форми власності.

Про це сьогодні, 4 листопада, повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан.

За його словами, в планах підприємства обладнати такими лічильниками всі багатоквартирні будинки міста. До кінця року планують встановити ще 26. Зокрема, зараз роботи з установки ведуться в будинку по пр. Перемоги, 70.

«Для абонентів, у яких встановлені квартирні прилади обліку холодної води, нічого не зміниться - вони як і раніше будуть оплачувати послугу згідно з їхніми показаннями. Після вирахування із загального обсягу спожитої в будинку води абонентами з квартирними приладами різницю, що залишилася, розподілять відповідно до кількості прописаних і тих, що проживають, між мешканцями, у яких цих приладів немає», - зазначив Валерій Харлан.

Нагадаємо, що програма з установки лічильників холодної води діє відповідно до законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про енергозбереження».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини