У місті переклали понад два кілометри зовнішніх мереж водовідведення
28 січня 2022 11:04 ЖКГ
У місті переклали понад два кілометри зовнішніх мереж водовідведення Бригади КП «Харківводоканал» перекладають мережі водовідведення, прочищають трубопроводи та ремонтують колодязі із заміною люків.

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Ігор Вороненко, минулого року на підприємстві прочистили понад 951 км трубопроводів. Водночас капітально відремонтували понад 1,4 тис. колодязів із заміною люків та плит перекриття, а також переклали понад 2,3 км зовнішніх мереж водовідведення різного діаметру.

«Ремонтні та профілактичні роботи із застосуванням сучасних ефективних методів та спецтехніки постійно проводимо у всіх районах міста», - наголосив Ігор Вороненко.

Він зазначив, що під час профілактичних робіт мережі обов'язково перевіряють, щоб запланувати подальші ремонтні роботи на технічно зношених ділянках. Щодня для виконання необхідних ремонтних і відновлювальних робіт на зовнішніх мережах водовідведення задіюється 100 одиниць спецтехніки. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини