У міській раді відбулася зустріч зі студентами юридичного університету
13 жовтня 2020 16:09 Місто
У міській раді відбулася зустріч зі студентами юридичного університету Студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого звернулися до Харківської міської ради з проханням вирішити низку побутових питань.

З представниками студентського самоврядування вищого навчального закладу сьогодні, 13 жовтня, провели зустріч секретар Харківської міської ради Олександр Новак, представники профільних департаментів міської ради та Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Як повідомила голова Студентського сенату Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Христина Тверезовська, студенти просять встановити освітлення на території волейбольного майданчика біля гуртожитків НЮУ №1 і 2 по вул. Гвардійців Широнінців, 43-а і, по можливості, оновити його. Також необхідно відремонтувати під'їзну дорогу до гуртожитків.

Заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов зазначив, що на балансі міста перебуває тільки частина цієї дороги, тому це питання вивчать і пропрацюють шляхи його вирішення.

Олександр Новак також доручив розглянути прохання про будівництво нового волейбольного майданчика, встановити там освітлення. Крім того, секретар міськради запропонував створити комісію з правових питань у Молодіжній раді при Харківському міському голові.

«Студенти - члени нашої територіальної громади, і потрібно створювати комфортні умови для їх проживання та навчання. Сьогодні пройшла зустріч з представниками студентського сенату юридичного університету, оскільки вони самі вийшли до міської ради зі своїми питаннями. До нас можуть звертатися студенти різних вишів, на їх прохання також відреагують і постараються вирішити», - зазначив Олександр Новак.

Як зазначила Христина Тверезовська, це не перше спілкування студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого з представниками міської ради. Торік вони зверталися до Департаменту комунального господарства і також отримали позитивну відповідь.

Нагадаємо, що сьогодні Харківська міська рада підписала з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого договір про проходження студентами практики. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини