Міська рада підписала договір про практику студентів з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого
13 жовтня 2020 15:44 Освіта
Міська рада підписала договір про практику студентів з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого Секретар Харківської міської ради Олександр Новак та ректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій сьогодні, 13 жовтня, підписали договір про співпрацю.

Документ передбачає проходження студентами юридичного університету практики в Харківській міській раді. Двосторонній договір передбачає співпрацю терміном на п'ять років. Раніше такий же договір був підписаний у 2015 році.

Як зазначив Олександр Новак, завдяки НЮУ імені Ярослава Мудрого Харків вважається центром юриспруденції України. Вперше подібний договір був укладений п'ять років тому, і за цей час сторони переконалися, наскільки важлива така співпраця.

За його словами, багато студентів, які успішно пройшли практику в міській раді, залишилися там працювати. У Харківській міській раді, її виконавчих органах працюють близько півтисячі випускників Національного юридичного університету.

«Цей напрямок у співпраці з вишем буде успішним і в майбутньому, міський голова Геннадій Кернес його підтримує. Ті молоді люди, які пройдуть практику, а потім стажування в міській раді, в подальшому зможуть визначитися, де їм краще залишитися працювати. Це може бути міська рада, її виконавчі органи, а також наші комунальні підприємства і установи», - зазначив Олександр Новак.

Ректор університету Василь Тацій подякував міській раді за співпрацю і зазначив, що підписання договору з одного боку дасть можливість підвищити якість підготовки молодих фахівців, а з іншого - краще вирішувати завдання, які стоять перед органами місцевого самоврядування.

«Місцеві органи влади мають потребу в кваліфікованих юристах. Дуже вдячний меру Харкова Геннадію Кернесу і Вам за співпрацю», - сказав Василь Тацій.

Зазначимо, що Харківська міська рада та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого співпрацюють понад 10 років. Серед напрямків спільної роботи - проведення семінарів викладачами університету для представників міської ради, консультації та роз'яснення окремих положень законодавства України, стажування студентів університету у виконавчих органах міської ради.

Також міською радою підписано подібні договори про практику студентів з Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини