У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього
03 липня 2012 15:00
У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього Джерело на Північній Салтівці очистять, струмок обмежать залізобетонним річищем, а два мости, що ведуть до джерела, замінять на нові.

Про це сьогодні, 3 липня, повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.
 
Він уточнив, що тепер струмок, який раніше ніколи не чистили, перекрито, осушено за допомогою станції водозниження й очищено від мулу та сміття. Його дно армували і сьогодні заллють бетоном. Віктор Китанін пояснив, що раніше бували випадки підтоплення джерела паводковими водами, тому в новому проекті закладено поглиблення русла й обмеження його так званою бетонною сорочкою. Дно і стіни струмка викладуть бутовим каменем - аналогічно струмку в Саржиному яру. Директор департаменту уточнив, що бут не тільки надає естетичний зовнішній вигляд, але і забезпечує довговічність і якісну гідроізоляцію.
 
Також замінять мости, що дають змогу підійти до джерела з обох боків струмка.

«Пішохідні мости через струмок морально застаріли, конструктиви вийшли з ладу через брак належного догляду. Сьогодні проектувальники затвердили проекти нових мостів з якісним покриттям та оригінальними перилами. Але найголовніше - можливість доступу для інвалідів-візочників до цього джерела. Тут прокладуть спеціальну пологу доріжку і встановлять пандуси, щоб люди з обмеженими можливостями могли під'їхати безпосередньо до труб джерела. Обидва мости введуть в експлуатацію до кінця липня, до цього ж часу буде закінчено благоустрій прилеглих до джерела територій», - підкреслив Віктор Кітанін.

Він зазначив, що на об'єкті завершують прокладати мережі освітлення, уже вирито траншеї під кабелі, установлено опори освітлення.
 
Віктор Кітанін нагадав, що джерело в Манжосовому яру внесли до титульного списку капітального ремонту об'єктів зеленого господарства після зустрічі Харківського міського голови Геннадія Кернеса з жителями Київського району, які звернулися до нього з проханням упорядкувати це місце відпочинку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього У Манжосовому яру оновлять джерело і мости до нього

Друкувати
Останні новини