У Комінтернівському районі відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек
01 жовтня 2013 12:11
У Комінтернівському районі відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек Святкова акція «Здоров'я - стиль життя! Вибираємо разом!», присвячена Всеукраїнському дню бібліотек, пройшла 30 вересня у бібліотеках Комінтернівського району.
У заході взяли участь працівники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, школярі, жителі району.

У Центральній бібліотеці ім. Тургенєва почесним гостем свята став депутат міської ради Володимир Скоробагач. Він привітав бібліотекарів з їхнім професійним святом і зазначив, що внесок людей цієї професії в сучасну освіту і науку неоціненний, і що зараз, у вік сучасних технологій, їхня діяльність продовжує бути не менш актуальною, оскільки комп'ютерна техніка ніколи не зможе повноцінно замінити підручники і книги.

«Ваша професія - благородна. Ви знаходитесь серед великих шедеврів світової класики і праць найвидатніших учених. Ми вдячні вам за те, що зберігаєте на сторінках книг історію людства і найграндіозніші відкриття в науці і техніці», - підкреслив Володимир Скоробагач, звертаючись до бібліотекарів.


Як повідомили в районній адміністрації, в рамках акції на вулицях, одночасно в декількох місцях Комінтернівського району, бібліотеки організували виставки «Твоє здоров'я - у твоїх руках», на яких представили харків'янам книги про здоровий спосіб життя.

Також вітали зі святом перехожих й волонтери, які пропонували їм поміняти сигарету на яблуко - символ здоров'я, а також роздавали листівки з цікавими фактами про здоров'я, правильне харчування, психологію та спорт.

Крім того, в районі провели святковий флешмоб за участю велосипедистів і ролерів, а всі бажаючі змогли взяти участь в іграх, вікторинах та спортивних змаганнях.
Друкувати
Останні новини