У кінотеатрі Довженка пройшов кіносеанс для ветеранів
21 серпня 2013 14:23
У кінотеатрі Довженка пройшов кіносеанс для ветеранів Захід «Вклонімося великим тим рокам...» відбувся сьогодні, 21 серпня, у кінотеатрі ім. Довженка.

В ході свята були продемонстровані фотографії військової хроніки, виступили творчі колективи. Також ветеранів, присутніх у залі, з наступаючим святом привітав народний депутат України Валерій Писаренко.

«Вельмишановні ветерани, діти війни - всі ті, хто своїм героїзмом наближав День Перемоги та піднімав Харків з руїн. Ви, тоді ще зовсім юні, не боялися нічого, повністю віддавали себе для наближення довгоочікуваної перемоги. Спасибі вам за те, що кожен день своєю працею і своєю завзятістю боролися за мир і свободу. Сьогодні, завдяки вашій стійкості та ваших порад, ми трудимося на благо рідного міста», - підкреслив Валерій Писаренко.

Він нагадав, що цього року 70-річчя звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників відзначається на державному рівні. На заходи 23 серпня приїде президент України Віктор Янукович. Також цього року Харків отримав почесний статус міста військової слави. За словами Валерія Писаренка, цей статус дасть можливість пам'ятати про героїзм харків'ян багатьом наступним поколінням.

Також з днем ​​визволення міста ветеранів і всіх присутніх привітав голова Адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський.

«Радянський солдат зумів зробити те, чому донині дивується вся Європа. 70 років тому наш улюблений Харків став дихати вільно. Завдяки вашому героїзму ми зараз й живемо. Ми дякуємо вам за ваш подвиг і бажаємо вам здоров'я і благополуччя. Сподіваємося, що найкращі дні в нашому місті у вас ще попереду», - підкреслив Володимир Котковський, звертаючись до ветеранів.

Під час заходу з теплими словами привітання до присутніх звернулася голова Спілки ветеранів Дзержинського району Лідія Гора.

У рамках заходу ветеранам продемонстрували радянський фільм «Летять журавлі».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини