У Харкові відкриють соціальний центр «Сім'я»
06 квітня 2017 13:54 Суспільство
У Харкові відкриють соціальний центр «Сім'я» Соціальний центр «Сім'я» планують відкрити цього року у Немишлянському районі.

Про це сьогодні, 6 квітня, повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

«Ми будемо допомагати сім'ям налагоджувати відносини. Є батьки, які не можуть приділити увагу дітям, тому що вони зайняті пошуком заробітку, щоб прогодувати сім'ю, є ті, які ведуть неправильний спосіб життя. Є батьки, які забезпечують дитину всім необхідним, але приділяють їй мало часу. Є проблеми, є соціальні мережі, в яких постійно знаходяться діти, різні небезпечні ігри. Тому нам потрібно привнести нове, хороше у відношення наших сімей, дати рекомендації, надати їм нові можливості, зменшити кількість конфліктів і поліпшити взаємодію між батьками та дітьми», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, спектр соціальних послуг, які надають в місті, постійно розширюється. На базі територіальних центрів почали працювати спецпідрозділи паліативного догляду на дому. Також в місті відкрився Центр допомоги жінкам, які постраждали від насильства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини