У Харкові відкриється Почесне консульство Латвії
28 січня 2020 13:42 Міжнародне співробітництво
У Харкові відкриється Почесне консульство Латвії Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 28 січня, провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.

Сторони обговорили подальші можливості розвитку співробітництва, зокрема, йшлося про відкриття Почесного консульства Латвії у Харкові.

«У нас були плани відкрити почесне консульство ще кілька років тому, але тоді не склалося. І ось тепер ми готові до цього. Відкриття почесного консульства означає тіснішу співпрацю. За минулі роки зв'язки між нашими країнами і містами були дещо розгублені, і відновити це непросто. А почесний консул - це людина, яка добре знає життя у місті і може допомогти в розвитку економічних, культурних, освітніх, туристичних зв'язків», - зазначив посол.

У якості почесного консула латвійська сторона запропонувала відому в Харкові людину - першого віце-президента ТОВ «Констракшн Груп Інтернешнл» Євгена Гуткова.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що місто зацікавлене у зміцненні зв'язків з Латвією.

«Ми підтримуємо кандидатуру Євгена Гуткова на цю посаду, оскільки давно знаємо його як дуже конструктивну людину. Відкриття почесного консульства дасть великий поштовх розвитку взаємин між Латвією і Харковом», - підкреслив перший віце-мер.

За словами Ігоря Терехова, Почесне консульство Латвії в Харкові планується відкрити до кінця року.

Також під час зустрічі сторони обговорили можливість відкриття прямого авіарейсу між Харковом і Ригою.

Друкувати
Останні новини