У Харкові виділять додаткові кошти на молодіжне кредитування
18 серпня 2017 15:32 Економіка
У Харкові виділять додаткові кошти на молодіжне кредитування На реалізацію міських програм молодіжного житлового кредитування і кредитування учасників бойових дій у зоні проведення АТО в 2017 році планується виділити додатково по 5 млн грн.

Про це сьогодні, 18 серпня, у прес-центрі міської ради повідомив заступник Харківського міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

Він нагадав, що Харків визнали лідером серед українських міст щодо розвитку і реалізації програм житлового кредитування. За його словами, частину житлових програм, які реалізовує міська рада, призупинили в інших регіонах або навіть не запускали.

«За даними, якими я володію, все міста, включно з Києвом, призупинили реалізацію програми здешевлення вартості житла - «70% на 30%» або «50% на 50%». Тільки в Харкові вона працює. Програма кредитування учасників АТО, крім Харкова, працює тільки в Черкаській, Луганській областях і збираються її ввести на Волині. Програм з кредитування для працівників комунальних підприємств і вишів немає ні в одному з регіонів України», - зазначив Михайло Фатєєв.

Нагадаємо, що цього року міськими житловими програмами скористалися вже більше 40 сімей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини