У Харкові триває ремонт внутрішньоквартальних доріг
13 листопада 2018 17:42 Інфраструктура
У Харкові триває ремонт внутрішньоквартальних доріг Ремонт внутрішньоквартальних доріг виконали у цьому році за 232-ма адресами.

Про це сьогодні, 13 листопада, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомив директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства Володимир Чумаков.

За його словами, в роботі залишається ще 58 об'єктів. «Ми цього року перевиконуємо план на 25-30%», - зазначив директор департаменту.

Нагадаємо, що також в місті триває ремонт магістралей. У 2018 році роботи велися на наступних вулицях: Клочківській, Харківських Дивізій, Новгородській, Культури, Наталії Ужвій, Золочівській, Фісановича, Полтавський Шлях, Леся Сердюка, Залютинській, Воскресенській, Лялі Убийвовк, Дербентській, Вальтера, Академіка Курчатова, Чичибабіна, Бакуліна, Зубенка, Герцена, Молодіжній, Профспілковій, Луї Пастера, Роменській, Садовій, а також на проспектах Московському, Тракторобудівників, Любові Малої та інших об'єктах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини