У Харкові пройшов всеукраїнський турнір зі стрітболу
23 серпня 2017 16:39 Спорт
У Харкові пройшов всеукраїнський турнір зі стрітболу У Харкові пройшов всеукраїнський турнір зі стрітболу, переможці якого візьмуть участь в національному фіналі Української стрітбольної Ліги 3х3.

Всі чемпіонські медалі в категоріях «3х3» завоювали харків'яни. У чоловічій категорії перемогла команда «Лінивці», друге місце посіла команда «БК імені Полякова», а третє - команда «Морські павуки» з Кременчука.

Серед дівчат перемогу здобула харківська команда «Шнурки», другими стали стріболісткі з Одеси - команда «Lady Avtostop», а третє місце посіла команда «МОБІ» з Броварів.

У юнацькій категорії перше місце посіла харківська команда «Junior», друге - команда з Одеси «Одеська Street», а третє - «Імпульс» з Чугуєва.

У турнірі «1х1» перше місце виборов Євген Снет (Запоріжжя), кращим снайпером став Саба Нергадзе з Тбілісі, а в данк-контесті перемогу розділили представники команди «HOTC» Ілля Кришка та Роман Гашков (Запоріжжя).

У неділю, 20 серпня, на кортах гімназії №116 відбувся національний відбірковий турнір з Гетто Баскету - нового виду вуличного баскетболу, де грають без суддів. Турнір зібрав команди з Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст України. У напруженому фіналі перемогу здобула команда «Вікінги», спортсмени якої представляли Запоріжжя, Дніпро, Донецьк, Новомосковськ. Друге місце посіли харківські «Лінивці». Обидві команди здобули право представляти Україну на міжнародному турнірі, який пройде 31 серпня в Ризі (Латвія).

Зазначимо, що турнір «1.1.6. Streetball Challenge» проводиться у Харкові з 2007 року і є одним з наймасовіших в країні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини