У Харкові обрали керівника театру народної музики «Обереги»
08 лютого 2018 13:37 Культура
У Харкові обрали керівника театру народної музики «Обереги» Засідання комісії Департаменту культури з конкурсного відбору на посаду керівника комунального закладу культури «Театр народної музики «Обереги» відбулося сьогодні, 8 лютого, у Харківській міській раді.

Як повідомили у Департаменті культури, на конкурс надійшло дві заявки від кандидатів Михайла Когутича та Тетяни Маленченко. Відповідно до законодавства України, конкурс був оголошений у газеті «Харьковские известия», директором департаменту був затверджений склад конкурсної комісії, і сьогодні вона приступила до роботи. На першому засіданні було розглянуто низку документів на відповідність кандидатів кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні комісія ознайомилася з презентаціями програми розвитку театру на один і п'ять років, а також провела співбесіди. За результатами засідань було прийнято рішення обрати керівником театру народної музики «Обереги» Михайла Когутича.

«По-перше, він запропонував ретельно підійти до питання репертуарної політки, розширити репертуарний план, залучати молодь до виступів, організації концертної діяльності. Крім того, Михайло Когутич запропонував створити сайт для популяризації закладу, шляхи співпраці з іншими театрами в Польщі, Угорщині, Грузії. Акцентував увагу на тому, що театр братиме участь у різних проектах і співпрацюватиме з меценатами», - повідомили у Департаменті культури.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини