У Харкові намалюють найбільший в Україні портрет Тараса Шевченка
01 жовтня 2014 18:43
У Харкові намалюють найбільший в Україні портрет Тараса Шевченка Гігантський портрет українського письменника і художника Тараса Шевченка вже почали малювати на житловому будинку по проїзду Садовому, 30. Найбільший портрет Кобзаря в Україні художники творчої групи «Kailas-V» малюють на стіні 17-поверхового будинку. Ескіз малюнка готовий, графітчики вже закупили 450 балонів з фарбою і планують використувати ще стільки ж. 

Як повідомила керівник творчої групи Яна Волк, створення портрета присвячено 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. На будинку буде зображений портрет письменника, виконаний художником Іваном Крамским. Загальна площа настінного малюнка складе більше 500 кв. м. 

«Ми обрали саме цей портрет - портрет немолодого Шевченка, щоб показати всю мудрість поета, адже проект присвячений його 200-річчю. Закінчити малюнок ми плануємо через два-три тижні, і, сподіваємося, що погода нам в цьому не завадить. Над графіті на великій висоті працюють три художники, вони люблять свою справу і готові на все, щоб перевершити людські можливості», - підкреслила Яна Волк. 

Нагадаємо, що творча група «Kailas-V» вже подарувала місту найбільший в Україні портрет космонавта Юрія Гагаріна і сюрреалістичне графіті «Будинок у розрізі» на будівлі по пров. Плеханівському, 3. 

За словами Яни Волк, загальна площа малюнка, присвяченого Тарасу Шевченку, буде на 50 кв. м більше, ніж портрет першого космонавта. Крім того, цей портрет стане найбільшим портретом Кобзаря в країні і може увійти до Книги рекордів України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини