У харківському клубі за місцем проживання відкриється студія пісочної анімаціі
10 вересня 2014 10:46
У харківському клубі за місцем проживання відкриється студія пісочної анімаціі Філія студії пісочної анімації «Art-you» відкриється в суботу, 13 вересня, в клубі за місцем проживання «Кругозір» (пр. Гагаріна, 54). Клуб за місцем проживання вирішив розширити свою спрямованість і залучити більше дітей та підлітків до нового виду мистецтва «Sand Art», який з кожним роком стає все популярнішим. 

На відкритті студії в «Кругозорі» для гостей свята підготували пісочне шоу, майстер-класи та конкурси, всі учасники яких отримають призи та подарунки. 

Початок заходу - о 10:00. 

Зазначимо, що студія «Art-you» пісочної анімації працює в Харкові не перший рік, її учні виступають на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях дитячих талантів і займають призові місця. 

Довідка. Пісочна анімація, або «Sand Art» - вид мистецтва, коли художник малює піском на скляній поверхні спеціального столу, підсвіченій знизу. За допомогою відеокамери та проектора його дії транслюються на екран. Картини створюються руками майстра, змінюючи одна одну на очах у глядачів. У поняття «Sand Art» входять не тільки пісочні шоу, але й анімаційне кіно.
Друкувати
Останні новини