У харківських котельнях мінятимуть застарілі котли
29 січня 2021 15:22 ЖКГ
У харківських котельнях мінятимуть застарілі котли У котельнях КП «Харківські теплові мережі» проводитиметься заміна застарілого обладнання.

Про це сьогодні, 29 січня, повідомив на пресконференції секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Він нагадав, що торік у місті була перекладена рекордна кількість теплових магістралей, і ця робота продовжиться. Але при цьому у міської влади з'явиться ще один пріоритетний напрямок - заміна та капремонт котелень.

«Як ви знаєте, є проблема з опаленням на Павловому Полі, оскільки у місцевій котельні дуже старий котел. Зараз там проводиться цілий комплекс робіт, і ми там однозначно мінятимемо обладнання. Але це дуже дорогий процес: новий котел коштує від 57 до 90 млн грн в залежності від потужності. Проте, ми шукаємо фінансові ресурси, крім міського бюджету, щоб закупити котли абсолютно іншого класу. Їхній ККД становить 95%, а наших старих котлів - 55-60%. Таким чином, їх заміна знизить витрату газу і дасть можливість утримувати тарифи на теплопостачання якнайнижче», - зазначив секретар міськради.

Також Ігор Терехов повідомив, що наступного тижня буде призначений новий керівник «Харківських теплових мереж», і почнеться анонсований раніше аудит підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини