У харківських дитячих садках готують до відкриття нові групи
05 серпня 2021 10:15 Освіта
У харківських дитячих садках готують до відкриття нові групи Нову групу для дітей планується відкрити в дошкільному закладі (ясла-садок) №108 (вул. Дружби народів, 219) у Київському районі.

Раніше в цьому блоці була районна бібліотека, зараз це приміщення звільнили, а бібліотеку перенесли в іншу будівлю. Тепер тут проведуть капітальний ремонт: замінять шпалери, підлогове покриття, зроблять нове освітлення і комунікації.

«Це групова кімната, де діти будуть обідати, снідати, проводитимуть заняття. Після капітального ремонту вона буде оснащена сучасними, яскравими меблями. У групу закуплять столи, для кожної дитини окремий, дитячі стільці, ігрові меблі: і перукарню, і кухню, також тут буде куточок образотворчого мистецтва, для того щоб діти могли розвиватися всебічно», - повідомила завідувачка дошкільного навчального закладу Людмила Московченко.

Також у преміщенні обладнають, фактично з нуля, санвузол і спальну кімнату, а ще у всій групі налагодять систему опалення і зроблять окремий вихід на вулицю.

Як повідомила завідувачка, це буде група для дітей від 3 до 4 років. Попередньо в неї планують прийняти 25 дітей.

Ремонтні роботи в дитячому садку №108 почалися в липні, а завершити їх планують в новому навчальному році. Загалом цього року в дошкільних навчальних закладах Харкова відкриють близько 10 нових груп.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини