У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей
03 грудня 2013 12:55
У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей День донора проходить сьогодні, 3 грудня, у Палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У ХПІ цю соціальну акцію проводять уже вчетверте. Цього року її присвятили Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Кров, яку сьогодні безоплатно здадуть харків'яни, передадуть до клінік для допомоги онкохворим дітям.

Потенційних донорів оглядають лікарі з Харківського обласного Центру служби крові. Так, медики перевіряють вагу харків'ян, вимірюють їм тиск і температуру. Після того, як фізичний стан донорів перевірять, їм дають солодкий чай із рогаликом, а вже потім надсилають на процедуру. 

Електронну анкету для здачі крові заповнили понад 100 чоловік. Вже з 11:00 до 11:30 в стінах вишу донорами стали понад 10 людей, кожен з яких в середньому здав 400-500 мл крові, яку відправлять на перевірку до Харківського обласного Центру служби крові.

Крім того, всі бажаючі можуть сьогодні прийти до Палацу студентів і дізнатися свій резус фактор і групу крові, а також здати аналізи на виявлення ВІЛ -інфекції.

Відзначимо, що торік у ХПІ донорами стали 70 харків'ян, які здали 34 л крові.

Акція проходить до 15:00 за адресою: вул. Пушкінська, 79.
Організатори заходу - Харківський обласний Центр служби крові, орган студентського самоврядування «Студентський альянс НТУ «ХПІ» та Громадський волонтерський рух «Соціальний проект «Ми разом».

Довідка. Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно 1 грудня. 
    У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей У ХПІ можна здати кров для онкохворих дітей
Друкувати
Останні новини