У Харкові вшановували найкращих волонтерів
04 грудня 2013 19:23
У Харкові вшановували найкращих волонтерів Волонтерська соціальна акція «Я волонтер і пишаюся цим!» пройшла сьогодні, 4 грудня, в клубі «Panorama Lounge».

Захід, присвячений Міжнародному дню волонтерів, було організовано Харківською обласною молодіжною громадською організацією «Харківський центр волонтерів» за участю Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту та Департаменту праці та соціальної політики міської ради, а також Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

У святі взяли участь заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, заступник начальника Управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради - начальник відділу по роботі з молоддю Уляна Сорокотяга, директор Харківського міського центру дозвілля молоді Альона Леонова.

На свято були запрошені ЗМІ, партнери та меценати, діти-сироти, вихованці інтернатних закладів та дитячих будинків, діти та молодь з функціональними обмеженнями, а також багатодітні, малозабезпечені, прийомні сім'ї, з якими працює центр волонтерів.

У ході заходу представники міської влади вручили Почесні  грамоти волонтерам, які активно проявляють себе у соціальній роботі та волонтерської діяльності. Волонтери в свою чергу подякували своїм соціальним партнерам і меценатам, а також просто небайдужим людям, які завжди готові прийти на допомогу іншому.

«Я вітаю всіх, кому слово «волонтер» дороге і зрозуміле. Хочу привітати вас з Міжнародним днем волонтерів та зазначити, що ми з вами живемо в європейському, дружному, толерантному, чудовому місті Харкові. Тут живуть самі гуманні, добрі й чесні люди. Саме тому нічого дивного немає в тому, що в Харкові так широко і активно розвивається волонтерський рух. Поспішати на допомогу людям і бути добровольцем в ситуаціях, які вимагають стійкості, мужності, сміливості - це під силу тільки справжнім людям і справжнім патріотам, якими і є харків'яни», - зазначила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

В ході програми відбувся виступ волонтерського соціального інтеграційного театру «Дорогою добра» Харківського центру волонтерів, гостям представили творчі номери, а дітям соціальних категорій зробили подарунки. Зокрема, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко вручив їм сертифікати на відвідування мотузкового парку, розташованого в ЦПКіВ ім. Горького.
Друкувати
Останні новини