У Харкові відзначили День театру
26 березня 2013 21:02
У Харкові відзначили День театру Святковий захід, присвячений Міжнародному дню театру, відбувся сьогодні, 26 березня, в Харківському державному академічному російському драматичному театрі ім. О. С. Пушкіна.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса присутніх привітав заступник міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов. «Харків завжди був культурним, творчим містом. Ті традиції, які у нас існують, завжди підтримуються і розвиваються. У харківські театри глядач іде в будь-яку погоду і, впевнений, гідно оцінює працю акторів, режисерів і драматургів», - зазначив Ігор Терехов.

Кращих працівників харківських театрів нагородили Почесними грамотами виконавчого комітету Харківської міської ради й Подяками міського голови.

Також присутніх привітав голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. «Я абсолютно впевнений, що дуже багато хорошого і корисного можна зробити в нашому рідному місті, тому що у нас чудові актори, талановиті режисери і, найголовніше, вдячні й інтелігентні глядачі. Я бажаю, щоб кожен знайшов у театрі щось своє: гру, постановку або просто прекрасне дійство», - підкреслив губернатор.

На святкуванні Дня театру також був присутній голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

В ході свята присутні змогли подивитись театральні постановки та творчі номери колективів харківських театрів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини