У Харкові відзначають День партизанської слави
20 вересня 2013 11:00
У Харкові відзначають День партизанської слави На харківському Меморіалі Слави сьогодні, 20 вересня, відбулося покладання квітів. У ці дні в Україні відзначається День партизанської слави.

У заході взяли участь керівники міста та області, ветерани Великої Вітчизняної війни - партизани й підпільники, школярі, мешканці міста.

Як зазначила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, обов'язок харків'ян і всіх українців - пам'ятати про подвиг партизанів у роки Великої Вітчизняної війни.

«Велика роль партизан-підпільників. Це відважні люди, багато з них здійснювали подвиг на піку своїх емоцій, бажаючи допомогти своїй країні і своєму народові», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, після війни ветерани-підпільники об'єдналися в організації, які діють і зараз. Саме харківська організація запропонувала встановити це свято - День партизанської слави.

Як повідомила заступник міського голови, в Харкові було близько 200 ветеранів-підпільників, зараз їх залишилося 29. Міська влада приділяє їм всебічну увагу і допомогу.

Довідка. День партизанської слави відзначається, починаючи з 2001 року, 22 вересня, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни. 6,2 тис. партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат німецьким військам на окупованій території. 200 тис. партизанів і підпільників нагороджені орденами і медалями, 223 з них удостоєні звання Героя Радянського Союзу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави У Харкові відзначають День партизанської слави
Друкувати
Останні новини