Харків відзначає 69-ту річницю визволення України від фашистських загарбників
28 жовтня 2013 12:24
Харків відзначає 69-ту річницю визволення України від фашистських загарбників Покладання квітів з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників відбулося сьогодні, 28 жовтня, на Меморіалі Слави в Лісопарку.

У пам'ять про загиблих харків'яни поклали вінки і квіти до монумента Батьківщини-Матері. Після чого вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів-визволителів і всіх полеглих у роки Великої Вітчизняної війни. По закінченні був виконаний державний гімн і дано збройовий салют.

У церемонії покладання квітів взяли участь перший заступник Харківського міського голови Андрій Парамонов, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови Харківської облради Олена Олешко, народний депутат України Володимир Мисик, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій, ветерани.

На завершення церемонії представники духовенства відслужили траурну панахиду за полеглими в боях за рідне місто.

Довідка. 28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників, встановлений указом Президента України від 20 жовтня 2009 року з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини