У Харкові відкриють другу човнову станцію
23 червня 2011 11:40
У Харкові відкриють другу човнову станцію Біля гранітної пристані на пл. Пролетарській (у районі курсування теплоходу «Ластівка») уже в середині літа відкриють другу в місті човнову станцію.

Про це повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Китанін.
«На човновій станції експлуатуватимуть десять човнів. На цей момент триває підготовка проектної документації», - уточнив директор департаменту.
Нагадаємо, 2 червня на Лопанській набережній відбулося урочисте відкриття човнової станції «Стрілка», яка не працювала близько десяти років.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини