Містобудівна рада схвалила будівництво житлового будинку по вулиці Квітки-Основ'яненка
20 грудня 2013 18:56
Містобудівна рада схвалила будівництво житлового будинку по вулиці Квітки-Основ'яненка Містобудівна рада схвалила проект будівництва 8-поверхового житлового будинку по вул. Квітки- Основ'яненка, 14в.

Будинок з 26 квартир загальною житловою площею 2410 кв.м буде мати двоповерховий підземний паркінг на 31 машиномісце, в'їзд в який здійснюватиметься з боку вул. Квітки-Основ'яненка. Оскільки будинок буде розташований на обмеженій оточуючими будівлями території, на його даху розташують спортивні та господарські майданчики.

Будівлю буде виконано в стилі оточуючих його пам'яток архітектури й по завершенні вона впишеться в цей цілісний комплекс.

Представники проектувальників підкреслили, що у будинку та на підходах до нього буде передбачено вільне переміщення людей з обмеженими можливостями. Крім того, будівництво будинку буде вестися з використанням щадних технологій, що виключає вплив на сусідні будівлі. Після закінчення будівництва суміжні території будуть впорядковані.

Як повідомив головний архітектор міста Сергій Чечельницький, житловий будинок буде побудований в комплексній охоронній зоні пам'яток архітектури національного та місцевого значення. У зв'язку з цим історико-містобудівне обгрунтування погоджено з Міністерством культури України та профільними департаментами Харківської облдержадміністрації. Раніше на майданчику були проведені археологічні дослідження, і за їхніми результатами було дано висновок, що ця ділянка не відноситься до земель історико-культурного призначення і може використовуватися для будівництва.
Друкувати
Останні новини