У Харкові відкрили п'ять меморіальних дощок Героям Радянського Союзу
07 серпня 2013 12:55
У Харкові відкрили п'ять меморіальних дощок Героям Радянського Союзу П'ять меморіальних дощок Героям Радянського Союзу відкрили сьогодні, 7 серпня, в Московському районі.

Захід був приурочений до 70-річчя визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників.


Меморіальна дошка Павлу Поправці з'явилася на будинку по вул. Світлій, 29, Івану Лаврику - по пр. Тракторобудівників, 160, Івану Зибін - по пр. Тракторобудівників, 134, Григорієві Лойку - по вул. Гвардійців Широнінців, 18, Павлу Огньову - по Набережній Здоров'я, 4.

На церемоніях були присутні представники адміністрації Московського району, ветерани Великої Вітчизняної війни, родичі героїв.

Учасники церемоній відкриття меморіальних дощок вшанували пам'ять загиблих ветеранів хвилиною мовчання.

Нагадаємо, вчора, 6 серпня, в Харкові увічнили пам'ять Героїв Радянського Союзу Хоми Григор'єва, Федора Ярового та Івана Домбровського.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини