У Харкові відбудеться засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
03 травня 2013 18:00
У Харкові відбудеться засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи Харків виборов право провести засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи.

Як повідомив сьогодні, 3 травня, заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов, відповідне рішення було ухвалене в німецькому місті Вюрцбург, де проходить Генеральна асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи. Усього в ній беруть участь 72 міста.

У рамках заходу Харків серед 11 інших міст взяв участь у засіданні Президії асоціації. «Під час засідання обговорювалося питання проведення наступного засідання президії, яке повинно пройти у жовтні 2013 року. Обирали між Харковом і французьким Нансі, і з перевагою у чотири голоси ми виграли! За нас віддали голоси Анкара, Катовіце, Ченстохова та інші міста. Таким чином, наступне засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи відбудеться у Харкові», - зазначив Ігор Терехов.

Довідка. Асоціація міст-володарів Призу Європи була заснована 25 березня 1984 року у місті Удіне (Італія). Організація є добровільним об'єднанням всіх міст-володарів Призу Європи. Її метою є встановлення тісних зв'язків між членами організації. Мінімум раз на рік члени асоціації зустрічаються в одному з міст-володарів Призу Європи. Ці зустрічі - можливість обмінятися досвідом і розширити співпрацю. Акцент робиться на просуванні ідей європейської єдності та міжнародного розуміння.  

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини