У Харкові розпочинається весняне прибирання
09 березня 2011 19:12
 У Харкові розпочинається весняне прибирання 15 березня в Харкові розпочнеться двомісячник благоустрою. Рішення про це розгляне в четвер виконавчий комітет міської ради. «Комунальні служби забезпечили життєдіяльність міста в зимових умовах, виконуючи свою роботу в будинках і на вулицях міста. У весняних роботах, за домовленістю з облдержадміністрацією, братимуть участь не тільки міські служби та установи комунальної власності, але і обласні, і державні організації», - заявив сьогодні Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Закликаю керівників і власників об'єктів всіх форм власності забезпечити виконання вимог по благоустрою та утриманню територій. Харків живе і розвивається, і у всіх сферах, будь це будівництво, торгівля, виробництво, освіта, мова йде про спільне використання міських можливостей, про спільну зацікавленість і відповідальності за чистоту, безпеку і комфорт на всій території Харкова», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини