У Харкові прийнята програма розвитку футболу до 2016 року
25 грудня 2013 12:47
У Харкові прийнята програма розвитку футболу до 2016 року Харківська міська рада сьогодні, 25 грудня, прийняла на сесії Комплексну цільову програму розвитку футболу в місті Харкові на 2014 - 2016 роки.

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, основною метою програми є розвиток та популяризація футболу серед школярів, учнів професійно-технічних закладів, студентської молоді, створення умов для залучення до занять футболом якомога більшої кількості людей.

Як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, який 16 грудня був обраний головою Федерації футболу міста Харкова, раніше в Першій столиці такої програми не було.

«Упевнений, що програма ще доопрацьовуватиметься і розвиватиметься, щоб залучити якомога більше учасників у цей процес. Зараз для нас головне - зрозуміти всі ті можливості, які з'являються в місті з урахуванням реконструкції шкільних стадіонів, створення умов для гри в міні-футбол. А наше завдання - знайти кошти на форму, інвентар тощо. Ми надаватимемо пільги учасникам змагань, звільнимо їх від членських внесків. А керівникам підприємств пропоную відродити футбольні традиції, створювати команди, розвивати дитячий футбол», - сказав міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини