У Фрунзенському районі громадськість затвердила перейменування восьми вулиць
11 листопада 2015 09:48 Суспільство
У Фрунзенському районі громадськість затвердила перейменування восьми вулиць Громадські слухання щодо перейменування вулиць, згідно з законом про декомунізацію, відбулися 10 листопада в Адміністрації Фрунзенського району.

На порядку денному стояли перейменування шести вулиць і двох провулків. Для участі у слуханнях зареєструвалися 392 особи. У засіданні взяли участь голова Адміністрації Фрунзенського району Тетяна Топчій, головний архітектор міста Сергій Чечельницький, історики, юристи, депутати міської та обласної рад.

Під час зборів учасники заслухали інформацію про історичне походження нинішніх назв вулиць, а також пропозиції про їх перейменування й обгрунтування цих пропозицій. Так, вул. Більшовицьку було запропоновано перейменувати на вул. Шалімова, пров. Гамарника - на пров. Капустянський, вул. Межлаука - на вул. Василя Мельникова, вул. Піонерську - на вул. Міллера, вул. Раковського - на вул. Драгоманова, вул. Пархоменка - на вул. Академіка Підгорного, пров. Пархоменка - на пров. Академіка Підгорного, вул. Чапаєва - на вул. Кавалерійську.

Під час обговорення від учасників громадських слухань надійшли пропозиції перейменувати вул. Більшовицьку на вул. Драгоманова, а вул. Раковського - на вул. Шалімова. Але під час голосування більшість їх не підтримала. Таким чином, були затверджені початкові пропозиції топонімічної комісії.

Зазначимо, що рішення про перейменування проспектів 50-річчя СРСР і Косіора, які проходять через Фрунзенський район, обговорюватиметься під час загальноміських громадських слухань сьогодні, 11 листопада, в ККЗ «Україна» (початок - о 18:30). 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини