У Департаменті житлового господарства відповідають на питання, пов'язані з ОСББ
04 березня 2013 16:58
У Департаменті житлового господарства відповідають на питання, пов'язані з ОСББ Програма «Питання та відповіді ОСББ+» проходить в Департаменті житлового господарства кожен понеділок.

Як зазначив начальник відділу із створення ОСББ Асоціації підтримки ЖК, ЖБК та ОСББ Дмитро Мирний, програма «Питання та відповіді ОСББ+» проходить в Департаменті житлового господарства кожен понеділок, початок - о 17:00. Будь-який бажаючий може прийти в цей час і дізнатися, як створити ОСББ, як управляти своїм будинком, яку вибрати форму правління.

Дмитро Мирний зазначив, що слухачами цієї програми є голови і мешканці будинків ОСББ, харків'яни, які збираються увійти до ОСББ. У програмі беруть участь представники юридичної клініки Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», які безкоштовно консультують харків'ян з цих питань.

Дмитро Мирний повідомив, що тим харків'янам, які пройшли програму «Питання та відповіді ОСББ+», легше перейти до наступного етапу в створенні ОСББ. «Наша програма зі створення ОСББ розрахована на три етапи - інформаційний, коли ми відповідаємо на основні питання, пов'язані з ОСББ, далі йде програма «Питання та відповіді ОСББ+», а на третьому етапі ми обговорюємо конкретні плани та їх результати», - зазначив начальник відділу.

Також, за словами Дмитра Мирного, будь-яку зацікавлену людину можуть записати на курси голів ОСББ, які проводить Харківська національна академія міського господарства. Всі курси для харків'ян абсолютно безкоштовні. 

Друкувати
Останні новини