У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда
22 вересня 2011 10:01
У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда Харківський міський голова Геннадій Кернес і голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін проїхалися на велосипедах у центрі Харкова 22 вересня в підтримку міжнародного Дня без автомобіля.

Геннадій Кернес і Михайло Добкін приїхали на роботу на двоколісному транспорті з дому.
«Ми з Михайлом Марковичем за здоровий спосіб життя. Тому вирішили підтримати День без автомобіля, - зазначив Харківський міський голова. - Ми всі з дитинства любимо велосипед, його купівля була великим святом. У роки мого дитинства в дефіциті був велосипед «Школьник», і хто не міг собі дозволити купити його, їздив на «Україні» «під рамою».
У свою чергу, голова обладміністрації повідомив, що велосипеди разом з Харківським міським головою вони купили ще взимку, але тільки зараз випала нагода на них покататися.
«Якщо буде можливість, то на вихідних ми з Геннадієм Адольфовичем покатаємось Лісопарком», - зазначив Михайло Добкін.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда У День без автомобіля Геннадій Кернес сів за кермо велосипеда

Друкувати
Останні новини